سبد خريد شما : 0 مورد
جمع : تماس بگیرید
سبد خريد شما خالي ميباشد !
بروزرساني

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/roozproject/public_html/modules/mod_sj_hk_minicart_pro/tmpl/default_list.php on line 25
پرداخت صورت حساب

وبلاگ

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت و آغاز ثبت‌نام از ۱۷ مهر خبر داد و گفت: پذیرفته‌شدگان از شنبه (۱۷ مهر ماه) به مدت سه روز فرصت دارند با مراجعه به دانشگاه محل پذیرش، نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این خبر اظهار کرد: حدود هفت هزار نفر در آزمون دکترای تخصصی وزارت بهداشت شرکت کردند که از این تعداد ۲ هزار و ۲۲۵ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که در نهایت اسامی ۱۱۴۷ نفر به عنوان پذیرفته‌ شده نهایی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام شد.

وی خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان نهایی آزمون دکترای تخصصی وزارت بهداشت از روز شنبه (۱۷ مهرماه) تا روز دوشنبه (۱۹ مهرماه) فرصت دارند با مراجعه به دانشگاه محل قبولی خود نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، پیش از این قرار بود نتایج نهایی آزمون دکترای تخصصی وزارت بهداشت هفته اول مهر ماه اعلام شود اما به دلیل قطع سرورهای مرکز سنجش آموزش پزشکی این امکان محقق نشد.

منبع: unr.ir