سبد خريد شما : 0 مورد
جمع : تماس بگیرید
سبد خريد شما خالي ميباشد !
بروزرساني

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/roozproject/public_html/modules/mod_sj_hk_minicart_pro/tmpl/default_list.php on line 25
پرداخت صورت حساب

وبلاگ

انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از سال ۱۳۸۹ گردهمایی عمومی سالیانه خود را هر ساله به مناسبت چهلمین سال فارغ التحصیلی هر دوره و به میزبانی ورودی‌های همان دوره دانشگاه برگزار می‌کند.

در فرآیند برگزاری گردهمایی دوره هفتم، مشابه سال‌های قبل اسامی و مشخصات کلیه دانشجویان پذیرفته شده در سال ۱۳۵۱ بدون هیچ اعتباردهی یا ارزش گذاری در ویژه‌نامه‌ای گردآوری شد. با تأسف بسیار، اطلاعات مزبور دربرگیرنده نام کسی است که از دیدگاه انجمن مورد نفرت جامعه فارغ‌التحصیلان دانشگاه و مردم شریف ایران است و در خدمت به دشمنان قسم خورده کشور از هیچ رسوایی و جنایتی پرهیز نداشته است و دستش به خون بهترین فرزندان کشور عزیزمان و از جمله جمعی از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه شریف آلوده است. پس از توزیع تعداد محدودی از این ویژه‌نامه و در پی آگاهی مدیران انجمن بر این رویداد، بلافاصله با همکاری مسوولان دانشگاه ضمن جلوگیری از توزیع نسخه‌های باقیمانده نسبت به جمع‌آوری نسخ توزیع شده تلاش شد.

انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه پر افتخار شریف با هدف تقویت پیوند فارغ‌التحصیلان و دانشگاه و کمک به ارتقا سطح علوم و تکنولوژی ملی در سال ۱۳۷۰ به عنوان یک تشکل غیرسیاسی تأسیس شده است. این انجمن عملکرد زشت عنصر منفور مورد اشاره و همه کسانی که دست در دست دشمنان میهن اسلامی نهاده‌اند را محکوم می‌کند. متواضعانه از همه دلسوزان کشور انتظار می‌رود انجمن فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف را به عنوان یک سرمایه گرانقدر ملی و در جهت نیل به اهداف خود و خدمت به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور تقویت نمایند.

ضمن تصریح بر اینکه دانشگاه صنعتی شریف در تولید و انتشار ویژه نامه مزبور هیچ نقشی نداشته است، از مسوولان دانشگاه و آموزش عالی کشور که در پس رویداد اخیر با تنش روبرو شده‌اند پوزش می‌طلبیم.

انجمن هرگز هویت خود را مستقل از دانشگاه صنعتی شریف نمی‌شناسد و دانشگاه را سرچشمه ارزش‌های والایی می‌داند که به هستی انجمن معنا بخشیده است. بر این باوریم که در جهان توسعه یافته پیوند فارغ‌التحصیلان با دانشگاه در جهت تحقق هدف‌های والای دانشگاه و پیشرفت جامعه ضروری است.

از فارغ‌التحصیلان ارجمند دانشگاه و سایر فرهیختگانی که در چند روز اخیر نسبت به انجمن ابراز علاقه کرده‌اند سپاسگزاری نموده و این حساسیت‌ها را نشانه‌ای از بلوغ اجتماعی ایشان و دلسوزی نسبت به دانشگاه صنعتی شریف و توسعه علم و تکنولوژی کشور می دانیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو